×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

Usługa ładowania pojazdów 2.0.
Jesteś zainteresowany?Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Zgody można wycofać w dowolnym czasie.

Klikając „Wyślij” potwierdzasz, zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz akceptację regulaminu świadczenia usług elektronicznych, który dostępny jest tutaj. Potwierdzasz także,że jesteś osobą pełnoletnią.
Podaj wynik (wpisz cyfrę):  

Usługa ładowania
pojazdów 2.0

Element SmartCity

Usługa ładowania pojazdów 2.0 wymaga dostosowania do konkretnej lokalizacji i indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Veolia personalizuje usługę ładowania pojazdów, czego efektem jest możliwość korzystania ze stacji ładowania w najdogodniejszy i optymalny sposób.

lub zadzwoń: +48 500 232 268

Korzyści

dla Klienta

Prostota obsługi

Konkurencyjne opłaty za ładowanie

Wygoda użytkowania niespotykana w innych systemach

Indywidualne rozwiązania dla Klienta

Veolia gwarantuje osiągnięcie najwyższego komfortu użytkowania pojazdu elektrycznego. Proponujemy wybór jednego z poniższych wariantów

Abonament miesięczny

Nie martwisz się o rachunki i niezależnie od zużycia płacisz zawsze stałą kwotę. Nie kupujesz stacji ładowania, wskazujesz jedynie miejsce, a my zajmujemy się resztą. Punkt ładowania dedykowany jest tylko dla Ciebie.

Rozliczenie na podstawie zużycia

Opłata za ładowanie pojazdu naliczana jest za zużytą energię na potrzeby samochodu. Ładujesz się kilka razy szybciej niż ze zwykłego gniazdka. Nie musisz kupować stacji ładowania, a punkt ładowania może być dedykowany tylko dla Ciebie. Wystarczy, że wskażesz miejsce, a my zajmiemy się montażem stacji.

Zakup stacji ładowania

Możesz kupić stację ładowania tylko na swoje potrzeby. W tym wariancie zamontujemy stację ładowania we wskazanym przez Ciebie miejscu. Jeżeli chcesz, możesz ją również zamontować samodzielnie.

Jesteśmy otwarci również na współpracę przy rozwiązaniach indywidualnych. We wszystkich wariantach zapewniamy nasz serwis i wsparcie techniczne. Naładuj się i jedź w drogę! Nad resztą czuwa Veolia.

lub zadzwoń: +48 500 232 268

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami…Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Zgody można wycofać w dowolnym czasie.

Klikając „Wyślij” potwierdzasz, zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz akceptację regulaminu świadczenia usług elektronicznych, który dostępny jest tutaj. Potwierdzasz także,że jesteś osobą pełnoletnią.
Podaj wynik (wpisz cyfrę):  

Dział Sprzedaży
i Doradztwa energetycznego

tel.: +48 500 232 268
e-mail: oze.pl.vwaw@veolia.com


Veolia Energia Warszawa
ul. Stefana Batorego 2
02-591 Warszawa