×
×

Podaj swój e-mail w celu weryfikacji wyrażenia przez Ciebie zgody na komunikację elektroniczną.

Jeśli posiadamy Twoją zgodę zostaniesz automatycznie przeniesony do formularza po kliknięciu przycisku "zweryfikuj".

Usługa ładowania
pojazdów 2.0

Element SmartCity

Usługa ładowania pojazdów 2.0 wymaga dostosowania do konkretnej lokalizacji i indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Veolia personalizuje usługę ładowania pojazdów, czego efektem jest możliwość korzystania ze stacji ładowania w najdogodniejszy i optymalny sposób.

Korzyści

dla Klienta

Prostota obsługi

Konkurencyjne opłaty za ładowanie

Wygoda użytkowania niespotykana w innych systemach

Indywidualne rozwiązania dla Klienta

Veolia gwarantuje osiągnięcie najwyższego komfortu użytkowania pojazdu elektrycznego. Proponujemy wybór jednego z poniższych wariantów

Abonament miesięczny

Nie martwisz się o rachunki i niezależnie od zużycia płacisz zawsze stałą kwotę. Nie kupujesz stacji ładowania, wskazujesz jedynie miejsce, a my zajmujemy się resztą. Punkt ładowania dedykowany jest tylko dla Ciebie.

Rozliczenie na podstawie zużycia

Opłata za ładowanie pojazdu naliczana jest za zużytą energię na potrzeby samochodu. Ładujesz się kilka razy szybciej niż ze zwykłego gniazdka. Nie musisz kupować stacji ładowania, a punkt ładowania może być dedykowany tylko dla Ciebie. Wystarczy, że wskażesz miejsce, a my zajmiemy się montażem stacji.

Zakup stacji ładowania

Możesz kupić stację ładowania tylko na swoje potrzeby. W tym wariancie zamontujemy stację ładowania we wskazanym przez Ciebie miejscu. Jeżeli chcesz, możesz ją również zamontować samodzielnie.

Jesteśmy otwarci również na współpracę przy rozwiązaniach indywidualnych. We wszystkich wariantach zapewniamy nasz serwis i wsparcie techniczne. Naładuj się i jedź w drogę! Nad resztą czuwa Veolia.

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami…

Administratorem Twoich danych osobowych jest Veolia Energia Warszawa SA, ul. Batorego 2, 02-591 Warszawa. Dane te będziemy przetwarzać w celach związanych z Twoim zapytaniem. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj.Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Zgody można wycofać w dowolnym czasie.

Klikając „Wyślij” potwierdzasz, zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz akceptację regulaminu świadczenia usług elektronicznych, który dostępny jest tutaj. Potwierdzasz także,że jesteś osobą pełnoletnią.

Dział Projektów Pozasystemowych

tel.: 508 038 809
e-mail: oze.pl.vwaw@veolia.com


Veolia Energia Warszawa
ul. Stefana Batorego 2
02-591 Warszawa